نوروزی: در اجرا و در قانونگذاری به وفاداری ملت پاسخ دهیم

به گزارش سارا نوشت، سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس ضمن تجلیل از حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن با بیان اینکه مردم در راهپیمایی 22 بهمن حماسه آفریدند، تاکید نمود: در اجرا و در قانونگذاری به وفاداری ملت پاسخ دهیم.

نوروزی: در اجرا و در قانونگذاری به وفاداری ملت پاسخ دهیم

حسن نوروزی در گفت وگو با سارا نوشت ضمن تقدیر از حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن در صندلی تحلیل این سیل عظیم مردم، بیان نمود: مردم در روز 22 بهمن نمایشی از قدرت ملی خود را به جهانیان نشان دادند، آن ها ثابت کردند که در مقابل توطئه های دشمنان ایستاده اند. با وجود اینکه در اکثر استان های کشور بارندگی و در بعضی شهرها هم شاهد بارش برف بودیم ولی مردم یک حماسه ای با ارزش آفریدند. ملت ما به تبعیت از پیامبر (ص) یارانش در سخت ترین شرایط راه آن ها را دنبال می نمایند چراکه انقلاب ما انقلاب اسلامی است. این ملت هرگز راه و جهت شهدا و امام (ره) را کنار نمی گذارند.

وی اضافه نمود: ما مسئولین در اجرا و قانونگذاری باید وفاداری ملت را پاسخ دهیم و با انجام کار درست از این حضور مردم قدرشناسی کنیم. همانطوری که مردم در پلاکاردها اعلام می کردند این حضور به این معنا نیست که مردم کارهای مسئولین مجلس و دولت را مورد تأیید یا تحسین قرار می دهند، مردم اعلام کردند ما برای انقلاب و برای فرمان رهبری حضور پیدا کردیم، در اینجا است که ما مسئولین باید به خودمان بیایم و به درستی وظایف خودمان را در مقابل ملت انجام دهیم.

نوروزی تاکید نمود: باید به خواسته های مردم توجه کنیم، این گرانی های پیش آمده در حوزه خودرو، ارز، گوشت و مرغ باید مورد توجه باشد، به موضوع حقوق ها دقت کنیم، نسبت به رزمندگان و ایثارگران بیشتر توجه کنیم، در این شرایط دلیلی برای تعطیلی دولت و مجلس وجود ندارد، ما باید بر این گرانی ها کار کنیم. باید ساعت ها این مسائل را مورد آنالیز قرار دهیم، ما شرمسار مردم هستیم، مجلس و دولت باید در جلسات ده ها ساعته درباره این مسائل تصمیمی گیری نمایند، دولت و مجلس هنوز فکر می نمایند این شرایط شرایط عادی است.

سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضائی مجلس اظهار کرد: این درست نیست که ما سرخودمان را پایین بیندازیم و متوجه شرایط نباشیم، شرایط کشور شرایط توطئه دشمنان است، شهدا این را نمی بخشند. باید به حقوق و موضوع افزایش حقوق کارمندان و کارگران توجه بیشتری داشته باشیم، این افزایش 20 درصدی غلط است، همکاران در مجلس به حقوق خود و وزرا توجه ننمایند به حقوق مردم ضعیف توجه نمایند و همسان سازی حقوق بازنشستگان را هم مورد اهمیت قرار دهند.

نوروزی در خاتمه تاکید نمود: باید دل مردم را به انقلاب گرم کنیم انقلابی تصمیم بگیریم، مردم را توجیه کنیم و در مقاطع انقلابی حضور پیدا کنیم، دولت و مجلس باید با توجه به اقتصاد مقاومتی یک آرایش جنگی اتخاذ نمایند و منافع مردم و و نظام را دنبال نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "نوروزی: در اجرا و در قانونگذاری به وفاداری ملت پاسخ دهیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نوروزی: در اجرا و در قانونگذاری به وفاداری ملت پاسخ دهیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید