تصویر مخوف از طوفانی در فضا!

به گزارش سارا نوشت، یک فضانورد به نام لوکا پارمیتانو که شاهد اوج گیری توفان دوریان از فضا بوده، عکس هایی از این پدیده طبیعی مخوف تهیه و منتشر نموده است.

تصویر مخوف از طوفانی در فضا!

به گزارش ، یک فضانورد به نام لوکا پارمیتانو که شاهد اوج گیری توفان دوریان از فضا بوده، عکس هایی از این پدیده طبیعی مخوف تهیه و منتشر نموده است.

این توفان که از شب گذشته اوج گرفته تا بدان حد بزرگ است که به خوبی از فضا قابل مشاهده بوده و فضانوردی به نام لوکا پارمیتانو که در ایستگاه فضایی بین المللی مستقر است، عکس هایی از توفان مذکور تهیه نموده که حرکت آن از فراز اقیانوس اطلس به سمت سرزمین اصلی ایالات متحده آمریکا را نشان می دهد.

وی در حساب توئیتر خود با انتشار عکس های یادشده نوشته است: در حال زل زدن به چشم توفان هستم. البته بعضی ماهواره های هواشناسی و از جمله ماهواره آمریکایی GOES-East نیز عکس هایی از این پدیده تهیه نموده اند.

سرعت حرکت توفان دوریان بین 209 تا 251 کیلومتر در ساعت است و در شرایطی که تصور می شد بیشترین میزان آسیب متوجه ساکنان ایالت فلوریدا باشد، توفان یادشده راستا حرکت خود را به سمت ایالتهای جرجیا و کارولینا تغییر داده است. در عین حال امکان تغییر مجدد راستا حرکت این توفان وجود دارد.

منبع: فارس

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "تصویر مخوف از طوفانی در فضا!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصویر مخوف از طوفانی در فضا!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید