چهارشنبه های هنری با تخفیف 15 درصدی صنایع دستی اجرا می گردد

به گزارش سارا نوشت، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران گفت: به منظور ترغیب شهروندان در خرید صنایع دستی، آثار هنرمندان سرای هنر فردوسی با تخفیف 5 تا 15 درصدی در چهارشنبه های هنری عرضه می گردد.

چهارشنبه های هنری با تخفیف 15 درصدی صنایع دستی اجرا می گردد

سارا نوشت: پرهام جانفشان عراقی با بیان اینکه شهروندان می توانند در یک مجموعه کامل بهترین فراوریات هنرمندان صنایع دستی را خریداری نمایند اضافه کرد: عرضه مستقیم محصولات هنرمندان و اصالت آثار فراوری شده بزرگترین مزیت خرید در چهارشنبه های هنری است.

وی با اعلام رضایت هنرمندان در فروش محصولات هنری در جشنواره و نمایشگاه منطقه ای صنایع دستی استان تهران که از تاریخ یک الی 7 تیر ماه در فرهنگسرای اشراق برگزار گردید تاکید نمود: رونق بازار کار هنرمندان صنایع دستی همیشه در اولویت های این اداره کل قرار گرفته است.

مدیرکل میراث فرهنگی استان. گفت: اداره کل میراث فرهنگی استان تهران همیشه در کوشش است تا با هموارسازی فضای کسب و کار هنرمندان صنایع دستی، زمینه لازم را برای رشد مالی و رونق فراوری هنرمندان ایجاد کند.

جانفشان عراقی خاطر نشان کرد: اگر منافع حاصل از اقتصاد هنر به درستی در جامعه به خصوص جوانان معرفی گردد می توان شاهد رشد و توسعه چشم گیر هنرهای سنتی در استان باشیم.

مدیرکل میراث فرهنگی استان تهران گفت: هنرمندان صنایع دستی باید به این نکته توجه داشته باشند که صنایع دستی ضمن پایبندی به اصول و ریشه های فرهنگی جامعه باید کاربردی و بر اساس مصرف زندگی روزانه هموطنان فراوری گردد.

منبع: چمدان

به "چهارشنبه های هنری با تخفیف 15 درصدی صنایع دستی اجرا می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چهارشنبه های هنری با تخفیف 15 درصدی صنایع دستی اجرا می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید