رئال مادرید دفاع چپ خود را به میلان قرض می دهد

به گزارش سارا نوشت، دفاع چپ فرانسوی تیم رئال مادرید در شرف عقد قراردادی قرضی با روسونری قرار گرفته است.

رئال مادرید دفاع چپ خود را به میلان قرض می دهد

به گزارش سارا نوشت، رئال مادرید آماده شده است تا تئو هرناندس را به صورت قرضی به تیم میلان بدهد. طبق گزارش شبکه اسکای اسپورت ایتالیا باشگاه رئال مادرید در بخشی از پروژه فروش بازیکنان مازاد خود برای پوشش مخارج خرید بازیکنان جدیدش، پذیرفته است که دفاع چپ فرانسوی خود را به صورت قرضی با امکان تبدیل شدن او به فروشی قطعی به میلان بدهد.

گویا تئو هرناندس سه روز پیش در منطقه تفریحی ایبیسا در یک جلسه با پائولو مالدینی، مدیرفنی باشگاه میلان رؤیت شده و اخبار تمام منابع خبری حاکی از علاقه او به بازی در سن سیروست.

تئو هرناندس با سرانجام حضور قرضی اش در رئال سوسیه داد به رئال مادرید برگشته است، اما زین الدین زیدان، سرمربی کهکشانی ها برای او در تیمش جایی ندارد. به گزارش اسکای اسپورت ایتالیا، رئال مادرید پذیرفته است که هرناندس را به میلان قرض بدهد و در گزینه او بندی برای انتقال قطعی اش در ازای 18 تا 20 میلیون یورو بگنجاند.

در همین حال گزارش های دیگری منتشر شده مبنی بر اینکه شانس باشگاه میلان برای خرید اوزام کاباک، مدافع تیم فوتبال اشتوتگارت بسیار کم شده است، چرا که او ترجیح می دهد به بایرن مونیخ برود. بعضی منابع خبری در آلمان و ترکیه مدعی شده اند که نمایندگان بایرن مونیخ با مدیربرنامه های کاباک ملاقاتی داشته اند و روند مذاکرات پیشرفتی قابل قبول داشته است. غرامت فسخ قرارداد کاباک 19 ساله با اشتوتگارت 15 میلیون یوروست.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "رئال مادرید دفاع چپ خود را به میلان قرض می دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رئال مادرید دفاع چپ خود را به میلان قرض می دهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید