گیتی پسند در برابر آذرخش جشنواره گل به راه انداخت ، فرش آرا در ساری مچ لک را خواباند، خداحافظی اصغری مقدم از دنیای فوتسال

به گزارش سارا نوشت، دیدار های هفته سوم رقابت های لیگ برتر فوتسال امروز برگزار گردید.

گیتی پسند در برابر آذرخش جشنواره گل به راه انداخت ، فرش آرا در ساری مچ لک را خواباند، خداحافظی اصغری مقدم از دنیای فوتسال

به گزارش ، هفته سوم رقابت های لیگ برتر فوتسال امروز (سه شنبه) در شهر های مختلف برگزارشد که در این هفته چند بازی از حساسیت بالایی برخوردار بود.

در یکی از حساس ترین بازی های این هفته تیم گیتی پسند در اصفهان میزبان تیم آذرخش بندر عباس پدیده این دوره از رقابت ها بود و در خاتمه بازی پیروز شد پس از 2 هفته ناکامی در رقابت های لیگ برتر با نتیجه ای عجیب و پر گل 10 بر 2 این تیم را شکست دهد.

در دیگر بازی حساس این هفته 2 تیم شهروند ساری و فرش آرا مشهد در سالن سید رسول حسینی ساری به مصاف هم رفتند و در خاتمه بازی 2 تیم به تساوی 3 بر 3 دست یافتند. فرش آرا با این تساوی اولین امتیاز خود را کسب کرد.

یکی دیگر از بازی های مهم و حساس این هفته بین 2 تیم پیروز در هفته های قبل یعنی سن ایچ ساوه و مس سونگون برگزار گردید.

این دیدار یکی از جذاب ترین و حساس ترین بازی های این هفته بود که در خاتمه بازی تیم سن ایچ پیروز شد با نتیجه 3 بر 2 از سد تیم جوان و با انگیزه مس سونگون عبور کند و سومین پیروزی متوالی خود را در رقابت های لیگ برتر بدست آورد.

در حاشیه این دیدار از جواد اصغری مقدم بازیکن سابق تیم ملی و باشگاه سن ایچ که تا فصل قبل برای این تیم بازی می کرد تقدیر به عمل آمد.

اصغری مقدم امروز تصمیم گرفت که برای همواره از دنیای بازیگری خداحافظی کند و به همین منظور در حاشیه این دیدار ناظم الشریعه سرمربی تیم ملی فوتسال، حسین شمس سرمربی سابق تیم ملی فوتسال و وحید شمسایی بازیکن سابق تیم ملی از زحمات اصغری مقدم تشکر کردند.

نتایج کامل دیدار ها به توضیح ذیل است:

مس سونگون 3 سن ایچ ساوه 2

اهورا بهبهان 7 ملی حفاری اهواز 1

شاهین کرمانشاه 1 سوهان محمد سیما 4

ارژن شیراز 2 مقاومت البرز 3

گیتی پسند اصفهان 10 آذرخش بندر عباس 2

ستارگان ورامین 1 هایپر شهر شاهین شهر 1

شهروند ساری 3 فرش آرا مشهد 3

جدول لیگ برتر در خاتمه هفته سوم به توضیح زیر است.

هفته چهارم رقابت های لیگ برتر فوتسال از روز یکشنبه 30 / 4 / 98 شروع خواهد شد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "گیتی پسند در برابر آذرخش جشنواره گل به راه انداخت ، فرش آرا در ساری مچ لک را خواباند، خداحافظی اصغری مقدم از دنیای فوتسال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گیتی پسند در برابر آذرخش جشنواره گل به راه انداخت ، فرش آرا در ساری مچ لک را خواباند، خداحافظی اصغری مقدم از دنیای فوتسال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید