هادی پور طلا گرفت، مردانی و عاشورزاده به مدال نقره رسیدند

به گزارش سارا نوشت، این دوره از مسابقات تحت عنوان جام الحسن و با حضور 867 تکواندوکار از بیش از 30 کشور صبح امروز در سه رده سنی نونهالان، نوجوانان و بزرگسالان از صبح امروز در امان شروع شد. در روز نخست تکواندوکاران در رده بزرگسالان به روی شیء هاپ چانگ رفتند که در بخش مردان 131 تکواندوکار حضور داشتند.

هادی پور طلا گرفت، مردانی و عاشورزاده به مدال نقره رسیدند

تیم ملی ایران در سه وزن نمایندگان خود را به این مسابقات اعزام نموده بود که آرمین هادی پور در وزن 58- کیلوگرم به نشان طلا دست یافت. فرزان عاشورزاده در وزن 63- کیلوگرم و سجاد مردانی در 87+ کیلوگرم نیز با شکست در مبارزه نهایی پیروز به کسب مدال نقره شدند.

هادی پور در وزن 58- کیلوگرم بعد از فزونی 25 بر یک برابر محمد الفائف، 28 بر 8 برابر شبیب سلیم اوهابی هر دو از اردن به نیمه نهایی صعود کرد. پی در این مرحله هم هاروم خام از پاکستان را 27 بر 3 از پیش رو برداشت و راهی مبارزه پایانی شد که به دلیل انصراف رقیب تایلندی به نشان طلا دست یافت.

در وزن 63- کیلوگرم فرزان عاشورزاده کار خود را با فزونی 12 بر 2 مقابل محمد القحطانی از عربستان شروع کرد و در ادامه 33 بر 9 زید ایهمدان و 10 بر صفر حمزه عمار هر دو از اردن را شکست داد و به فینال رسید. فرزان در مبارزه پایانی 6 بر 7 مقابل امیرکان توران از ترکیه باخت و نقره گرفت.

همچنین سجاد مردانی با پیروزی 28 بر 6 مقابل بوکرچا از الجزایر) راهی نیمه نهایی شد. وی در این مرحله نماینده اردن را شکست داد، ولی در مبارزه پایانی به حریفی دیگر از اردن باخت و صاحب نشان نقره شد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "هادی پور طلا گرفت، مردانی و عاشورزاده به مدال نقره رسیدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هادی پور طلا گرفت، مردانی و عاشورزاده به مدال نقره رسیدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید