ممبینی: پیشرفت داوران منوط به توجه ناظران است

به گزارش سارا نوشت، به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، راهنمایی ممبینی رئیس کمیته داوران فدر اسیون فوتبال گفت: در حال حاضر افرادی در این دوره حضور دارند که در تاریخ داوری افتخاری برای جامعه داوری کشور هستند و من از این بابت خیلی شادمان هستم. در آغاز فصل جدید مطمئناً چالش های داوری بیشتر خواهد شد و شما به عنوان یک ناظر می توانید به داوران یاری بسزایی کنید مسئولیت شما حتی از داوران هم بیشتر است.

ممبینی: پیشرفت داوران منوط به توجه ناظران است

وی در ادامه بیان نمود: کلاس توجیهی ناظران داوری فوتبال پیش از آغاز فصل را به منظور یکپارچگی، هماهنگ سازی و ارتقا سطح هرچه بیشتر ناظران برگزار کردیم. این کلاس با حمایت فدراسیون فوتبال و با حضور مدرس برجسته فیفا والنتین ایوانواف در حال برگزاری است که البته باید از وی به جهت حضورشان در این کلاس تشکر کنم.

رئیس کمیته داوران و عضو هیأت رئیسه فدراسیون در خاتمه خاطر نشان کرد: هدف اصلی از برگزاری دوره های توجیهی این است که ناظران به صورت هماهنگ و یکپارچه عملکرد داوران را زیر نظر داشته باشند. پیشرفت داوری در فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی منوط به توجه ناظران است.

ممبینی خاطر نشان ساخت: برگزاری چنین دوره هایی باعث تعامل هرچه بیشتر بین داوران و ناظران بازی ها می گردد تا از طریق آن وظایف شأن را در کنارهم و به درستی انجام دهند. در واقع هدف اصلی این دوره یکپارچگی، یک نواختی و بالا بردن دقت نظر ناظران است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "ممبینی: پیشرفت داوران منوط به توجه ناظران است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ممبینی: پیشرفت داوران منوط به توجه ناظران است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید